مجموعه زیبایی دکتر سبا نوروزی

مجموعه زیبایی دکتر سبا نوروزی، با کادری مجرب و فضای آرام و دلنشین، با بهره‌گیری از بروزترین متدها، تجهیزات و دستگاههای مطابق با تکنولوژی روز دنیا، کلیه خدمات زیبایی و تندرستی از قبیل تزریقات زیبایی (بوتاكس، فیلر، مزوتراپی، نخ) مراقبت از پوست و مو (فشیال، میکرونیدلینگ، درمان بیماری های پوستی، درمان ریزش مو، لیزر موهای زائد) جراحی های زیبایی سرپایی (تخلیه چربی، جراحی بوکال فت، تزریق و پیوند چربى، نانوفت، ميكروفت، بلفاروپلاستی، ليفت سانترال لب، کاشت مو و ابرو، لیفت ابرو و شقیقه) و همچنین مشاوره‌ی جراحی‌های زیبایی بدن (زیبایی زنان، ليپوماتيك، ليپوساكشن، ترنسفر چربى، ابدومينوپلاستى، اصلاح فرم سينه) لاغری و تناسب اندام و دستگاه‌های غیرتهاجمی را ارائه می‌نمايد.

دکتر سبا

آشنایی با دکتر سبا

دکتر سبا نوروزی، دانش آموخته ی یکی از معتبرترین دانشکده‌های ملی علوم پزشکی کشور، پس از اخذ پروانه‌ی طبابت تهران در سال نود و شش، فعالیت خود را تحت عنوان پزشک زیبایی آغاز نموده است و همچنین موفق به اخذ مدارک بین المللی در زمینه‌ی جراحی‌های سرپایی، تکنیک‌های مدرن تزریق فیلر و بوتاکس و جدیدترین روش‌های لیفت صورت با نخ را در کشور‌های اروپایی و کشور‌های حوزه‌ی خلیج فارس گردید. برای مشاهده‌ی مدارک کلیک کنید.

وی بیش از ده‌ها مقاله در زمینه‌های مختلف در علم زیبایی منتشر کرده است که می‌توانید در بخش مقالات آن‌ها را ملاحظه فرمایید.

تحقیقات علمی ایشان در مجلات معتبر علمی کشور منتشر شده است . همچنین تعدادی مقاله ISA نیز توسط ایشان تهیه و به قلم ایشان نگارش شده است.

کسانی که تنها یک بار در مرکز زیبایی سبا نوروزی تجربه ملاقات ایشان را داشته‌اند، علاوه بر کیفیت بالای خدمات دریافتی، از تعهد کاری و حسن اخلاق حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شده‌اند. رعایت مو به موی نکات علمی و تحقق وعده‌های مورد توافق ایشان و مراجعین یکی از علل تمایز مجموعه دکتر سبا نوروزی از سایر  مجموعه‌های مشابه می‌باشد. و بدین گونه است که مجموعه سبا نوروزی مفتخر به کسب مشتریانی وفادار شده و برای سالیان متمادی روابط مستمر و دوستانه‌ای با مراجعین خود دارد و تلاش می‌نماید با بسط این روابط برای مدت زمان‌های طولانی‌تر، این موفقیت را حفظ و گسترش دهد.

دکتر سبا